top of page

Сапери Муніципальної варти працюють не лише під землею та на її поверхні

Сапери служби розмінування Муніципальної варти день за днем продовжують звільняти нашу Ірпінську громаду від боєприпасів та мін. Останні виявлені знахідки вибухонебезпечних залишків війни можна побачити на фото.

Наші сапери шукають та опрацьовують заявки не лише на поверхні й під землею – іноді доводиться працювати і на висоті. Як-от під час вилучення хвостовиків від РПГ, що знаходились на висоті 15-20м у стовбурі дерева та в зовнішній стіні будинку неподалік Ірпінського військового шпиталю. Вельми вдячні КП «Управління благоустрою міста» за надану автовишку!

Не ставтеся до підозрілих і вибухонебезпечних предметів легковажно і пам'ятайте – ви не зможете розмінувати ВНП самостійно, тож навіть не думайте будь-яким чином взаємодіяти з цим предметом. Ви допомагаєте тим, що повідомляєте про небезпечні предмети. Решту мають робити сапери.


Тож, якщо ви побачили підозрілі чи вибухонебезпечні предмети на території Ірпінської міської територіальної громади (Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці, Діброва), телефонуйте за номерами цілодобової «гарячої лінії» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400 (на мобільних номерах є месенджери Telegram, Viber, WhatsApp і Signal, якими можна скинути подробиці та координати).

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page