top of page

Сапери Муніципальної варти розміновують урочище «Потоки» — репортаж інформаційного агенства «ITV»

Сапери Муніципально варти Ірпінської міської ради розміновують урочище «Потоки» — репортаж інформаційного агенства «ITV».

Зовсім скоро Муніципальна варта Ірпеня матиме свого «Патрона». Цей вертлявий спанієль допомагатиме саперам Мунварти виявляти вибухонебезпечні предмети для розмінування. А поки що Айдар щодня проходить навчальну практику.

Микола Ковальчук, начальник КП «Муніципальна варта», заступник командира Ірпінської ДФТГ:

«Наші колеги, друзі із «Ризик Контроль» нам готовлять собачку для Ірпінської громади. Для саперів. І скоро наш Айдар переїде на постійне місце проживання в Ірпінь».

А тим часом небезпечну територію професійно винюхує Бренда. Декілька хвилин і ось вона – смертельна знахідка. Протитанкова міна – навчальна. Але Бренда про це не знає. Вона вмощується поруч і чекає сапера.

Дмитро, начальник підрозділу компанії «Ризик Контроль»:

«Взагалі для них це дається дуже легко. Треба правильно поставити відносини собаки та кінолога. Правильно пояснити їй, як це робити і потім все піде дуже гладко».

Зараз служба розмінування Ірпінської муніципальної варти звільняє від смертельних подарунків територію урочища «Потоки». Це поблизу вулиці Київської.

Микола Ковальчук, начальник КП «Муніципальна варта», заступник командира Ірпінської ДФТГ:

«Це якраз територія, яка була окупована. І саме тут відбувалися бойові дії»