top of page

Сапери продовжують розміновувати територію Ірпінської громади

Сапери служби розмінування Муніципальної варти продовжують розмінування та очищення території Ірпінської міської територіальної громади від вибухонебезпечних залишків війни. За перший тиждень травня відпрацьовано 7 звернень громадян.


Із приходом весни і збільшенням кількості людей, залучених до сільськогосподарської діяльності, значно зріс ризик інцидентів із вибухонебезпечними предметами. Для прикладу – наприкінці минулого тижня на заплаві річки Ірпінь поблизу Романівки саперами було вилучено п'ять протитранспортних мін.

Загалом із початку бойових дій в регіоні сапери нашої служби розмінування відреагували більш ніж на 460 викликів.


На повне розмінування України можуть піти десятиліття. Албанія після югославських війн лише через десять років змогла розмінувати свою територію. Це при тому, що в цій країні небезпечними вважалися 15 тис. кв. км – в 12 разів менше, ніж зараз в Україні.


Інший приклад – Хорватія. У 1990-ті роки там замінованими вважалися 13 тис. кв. км. Повністю очистити свою землю від вибухівки країна не може досі. Сподіваємось, що у нашому випадку новітні технології зможуть прискорити цей процес.


Звертаємось до громадян із проханням бути пильними, у разі виявлення на території Ірпінської МТГ (Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці, Діброва) вибухонебезпечного чи підозрілого предмету в жодному разі не чіпати його, відійти на безпечну відстань та негайно телефонувати за номерами цілодобової «гарячої лінії» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400 (на мобільних номерах є месенджери Telegram/Viber/WhatsApp/Signal).

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page