top of page

Сильний тил — сильна армія: чого навчають на курсах з національного спротиву в Ірпені

Інструктори Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 та Муніципальної варти продовжують проводити другий тривалий курс з підготовки громадян до національного спротиву. Готуємо цивільне населення до захисту України, вчимо як захистити себе, близьких і як діяти у критичних ситуаціях.

На останньому занятті, яке відбулось на минулих вихідних, викладались наступні теми:


  • Тактична підготовка: Відпрацювання порядку зміни положення для стрільби (позиції стоячи, з коліна, лежачи), способи пересування у складі бойової пари.

  • Вогнева підготовка: Ознайомлення з конструкцією і підготовка до бойового застосування ручного протитанкового гранатомету та реактивної штурмової гранати (одноразового гранатомету), виконання вправ з метання ручних гранат.

  • Підготовка операторів БпЛА: Анатомія дрона – з чого зроблений FPV коптер, його будова і компоненти, пайка та збірка конструкції.


Також на наш курс завітали викладачі Національного університету оборони України – начальник кафедри історії війн і воєнного мистецтва, доктор історичних наук, професор, полковник Фурман Ігор та професор кафедри, кандидат історичних наук, капітан 1 рангу Чірікалов Олексій. Вони представили для курсантів свої авторські лекції та презентації – «Російський експансіонізм в новітній історії України 1990-2022 рр.» і «Воєнне мистецтво та історія війн».


Нагадуємо, що в рамках реалізації «Програми заходів національного спротиву» та з метою сприяння обороні України в Ірпінській міській територіальній громаді, Добровольчим формуванням, КП «Муніципальна варта» та відділом з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи Ірпінської міської ради здійснюється комплекс безкоштовних заходів, спрямованих на максимальне залучення цивільного населення до навчань з основ військової підготовки. В наших планах — масштабуватись та не лише навчати, а й створити потужну й сильну спільноту.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page