top of page

Служба гуманітарного розмінування отримала саперські ножі-лопатки від благодійників

Служба гуманітарного розмінування Муніципальної варти Ірпінської міської ради отримала від Благодійного фонду "Ірпінське волонтерське об'єднання "Незламні серця"" шість саперських ножів-лопаток для копу.

Вони мають міцні леза з ріжучими зубами для очищення території від небажаної рослинності, прорізування коріння дерев, кущів та складного ґрунту. Такий девайс ефективно використовується саперами при пошуку вибухонебезпечних об’єктів і завдяки своїй формі ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях – тонке лезо дозволяє працювати даним ножем-копачем там, куди не дістатися звичайною саперною лопатою.


Висловлюємо щиру подяку хлопцям з Благодійному фонду за допомогу, яка сприятиме в подальшому очищенню територій Ірпінської міської територіальної громади від вибухонебезпечних предметів.


Якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет, або потребуєте обстеження на наявність таких предметів — телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» першого добровольчого формування Ірпінської МТГ: (068) 379-92-27. За цим номером також доступні месенджери Viber, Telegram та WhatsApp. Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page