top of page

Служба захисту та лікування тварин подбала про собаку, якого збили і залишили на проїзній частині

Ситуації, коли собака вибігає на проїжджу частину і виявляється під колесами автомобіля, на жаль, не рідкість. З перших хвилин після події від дій людей залежить життя постраждалої тварини: щоб підвищити шанси на порятунок, необхідно робити все чітко, швидко і правильно. Ніколи не можна знати напевно скільки залишилось часу, тому важливо доставити тварину до фахівців якомога швидше.


Водій, в машину якого сьогодні зранку врізалась безпритульна собака, раптово вибігши на проїжджу частину вул. Центральна — не вжив жодних дій для порятунку тварини, а просто поїхав далі. При цьому на записі з міських камер відеоспостереження Муніципальної варти чітко видно — водій і пасажир побачили, що позаду автомобіля на дорозі залишилось лежати нерухоме тіло собаки.


Скривавленого пса виявили інспектори Муніципальної варти при патрулюванні містом, і одразу викликали Службу захисту та лікування тварин для надання тварині екстренної медичної допомоги.

Про собаку, якого збив і залишив на проїзній частині водій, подбала Ірпінська Служба захисту та лікування тварин

Хочемо відмітити, що не всім людям все одно — на місці пригоди до приїзду служб перебували небайдужі громадяни, які допомагали уникнути повторного наїзду на собаку іншими автомобілями.


PS. Як стало відомо пізніше, внаслідок інцинденту серйозних травм собака не отримав і буде жити.


Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page