top of page

Служба розмінування Муніципальної варти провела лекцію з мінної безпеки для КП «Ірпіньводоканал»

Вчора служба розмінування Муніципальної варти провела для працівників «Ірпіньводоканал» навчання з попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами. Це підприємство критичної інфраструктури, яке сильно постраждало від варварства окупантів та зазнало значних руйнувань, а його фахівці в тому числі займаються прокладанням, ремонтом та обслуговуванням водопровідно-каналізаційного господарства і мають ризик натрапити на небезпечні залишки війни.


Наші сапери розповіли слухачам про види вибухових пристроїв та характерні особливості, їхню загрозу життю та здоров’ю, дали уяву про небезпечні ситуації, навчали уникати їх і правильно поводити себе у разі їх виникнення, виховувати почуття відповідальності за своє життя та життя інших людей.


На заході був присутній керівник сектору оборони Бучанського району генерал-майор Данило Романенко, який подякував за проведення лекції та наголосив, що подібні навчання слід проводити на постійній основі, особливо — для дітей та підлітків, бо їхня природна цікавість спонукає до небезпечних експериментів: вони підкладають боєприпаси у багаття, випробують їх на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому, у двір тощо.