top of page

Служба розмінування Муніципальної варти провела навчання з мінної безпеки для учасників «Джури»

В умовах війни надзвичайно важливо максимально «озброюватись» знаннями, що допомагають зберегти і рятувати життя. Цього тижня в закладах загальної середньої освіти Ірпеня служба розмінування Муніципальної варти провела цикл навчань із мінної безпеки у рамках загальнонаціональної програми «Джура» для школярів. Одну з лекцій довелось проводити в укритті по причині оголошення повітряної тривоги.


З понеділка по четвер наші сапери розповідали для роїв різних вікових категорій про види вибухових пристроїв та характерні особливості, їхню загрозу життю та здоров’ю, види попереджувальних знаків, дали уяву про небезпечні ситуації, як їх уникати і правильно поводити себе у разі їх виникнення, навчали правильно повідомляти відповідні служби про виявлені вибухонебезпечні та підозрілі предмети.


Отримані знання стануть молоді у нагоді також і під час участі у регіональному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).


Хочеться вірити, що на теренах гри сформується нова генерація українців, сповнених мужності, відваги, рішучості, наполегливості та ініціативності.


Нагадуємо прості правила дій у випадку виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмету:

  • Зберігайте спокій;