top of page

Служба розмінування Муніципальної варти проводить лекції з мінної безпеки для учасників «Джури»

Служба розмінування Муніципальної варти продовжує проводити навчання з попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами. Вчора ми розпочали тижневий цикл лекцій із мінної безпеки в рамках загальнонаціональної програми «Джура» для школярів.

«Сокіл» («Джура») — це державна система виховання молоді, яка діє протягом всього навчального року і має на меті виховання в учнівської молоді патріотизму, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, високих морально-психологічних якостей, самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя і тп.

Сапери служби розмінування розповіли роям середньої і старшої вікової категорії Ірпінських ліцеїв №1 і №2 про види вибухових пристроїв та характерні особливості, їхню загрозу життю та здоров’ю, попереджувальні знаки, дали уяву про небезпечні ситуації, як уникати їх і правильно поводити себе у разі їх виникнення, поділилися повчальними історіями зі своєї практики.


Хотілось би відмітити високу активність молоді, які не тільки уважно слухали, а й завзято задавали питання. Проводити навчання вмотивованих людей — вдвічі приємніше!


Виявили підозрілий предмет, за зовнішними ознаками схожий на вибухонебезпечний? Негайно повідомте про знахідку служби 101 та 102.

Мешканці Ірпінської міської територіальної громади можуть також звернутись до Муніципальної варти Ірпеня, при якій діє служба розмінування: (068) 379-92-27; (073) 070-05-57 або (04597) 60-400 (цілодобово). Фото, відеоматеріали та координати надсилайте нам за допомогою месенджерів Telegram/Viber/WhatsApp/Signal по вищезгаданим мобільним номерам.


留言


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page