top of page

Служба розмінування Муніципальної варти розповіла дітям про свою діяльність

У четвер, 4 травня, у парку «Центральний» в Ірпені було велелюдно та голосно там проходив соціально-розважальний захід для дітей «Табір на день». Для учасників свята організатори підготували багато цікавих і корисних активностей для крутого сімейного дозвілля: квести, майстер-класи, активності з артистами, зону для фотосесій, страви польової кухні.


Також на заході були присутні різні служби — медики, поліцейські, кінологи тощо, які презентували і розповідали про свою професію та особливості діяльності. Муніципальну варту Ірпеня представляли співробітники її важливої складової служби розмінування.


Наші фахівці розповідали діткам і їх батькам про види та загрози вибухонебезпечних предметів, методології безпечної поведінки у разі зіткнення з ними, про типи попереджувальних знаків, та загалом формували у слухачів ціннісне ставлення до життя і здоров’я людини. Показували обладнання та спорядження саперів і охоче відповідали на запитання допитливої малечі.


Крім того, наші співробітники організували належний рівень безпеки для учасників, тимчасово обмежуючи рух автомобілів у місці проведення заходу по вулиці Чехова та здійснюючи патрулювання.