top of page

Служба розмінування провела лекцію з мінної безпеки для учнів Ірпінського академічного ліцею

Служба розмінування Муніципальної варти продовжує проводити навчання з попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами. Сьогодні наші фахівці завітали до Ірпінського академічного ліцею НУБіП України.

В уроці було зібрано ключову інформацію з мінної безпеки, яку підлітки мають знати, щоби вберегти своє життя та здоров’я: ознаки вибухонебезпечних предметів, місця перебування, яких варто уникати, попереджувальні знаки й правила безпечної поведінки.


Нагадуємо прості правила дій у випадку виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмету:

  • Зберігайте спокій;

  • В жодному разі не торкайтесь підозрілого предмету! Не намагайтеся пересунути, підняти або знешкодити підозрілий предмет. Забороняється курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця знаходження предмета;

  • Відійдіть на безпечну відстань, мінімум — 300 метрів. Відійшовши на безпечну дистанцію, позначте місцезнаходження підозрілого предмету (дошками, жердинами, гілками, мотузками, шматками матерії тощо);

  • Попередьте інших! Попередьте про знахідку інших осіб поруч. Відведіть їх та відійдіть самі на безпечну відстань;

  • Поінформуйте про знахідку! Офіційні канали повідомлень: екстренні номери ДСНС – 101, Поліція – 102, при виявленні ВНП на території Ірпінської громади можна повідомити Муніципальну варту – (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400.

Друзі, розмінування територій Київщини триває. Врахуйте, що зараз небезпечно ходити в ліс, на водойми, поля, де проводились бойові дії, заходити до покинутих споруд та будинків і з'їжджати на узбіччя доріг.


Лекція із мінної безпеки для учнів 8-11 класів Ірпінського академічного ліцею | 27.03.23


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page