top of page

Співробітники Муніципальної варти пройшли курс щодо ризиків пов'язаних із мінами та вибухонебезпечними залишками війни

Сорок співробітників Муніципальної варти за чотири дні пройшли спеціальне навчання щодо ризиків, пов'язаних з мінами та вибухонебезпечними залишками війни.


Мета курсів - визначити рівень загрози у разі виявлення підозрілого об’єкта, вжити заходів безпеки до прибуття піротехніків та за потреби надати першу домедичну допомогу.


Навчальний курс проводився інструкторами представництва швейцарської компанії Global Clearance Solutions*.

Головна задача курсу – навчитися розпізнавати та ідентифікувати загрозу, яка може трапитись у повсякденному житті. Досвідчені фахівці викладали матеріал щодо типів мін та вибухонебезпечних предметів, передавали свій досвід з дотримання безпечних протоколів та найкращих практик поведінки при виявленні ВНП, розбирали типові мінно-вибухові травми і вчились позначати координати за допомогою GPS-навігаторів.  


Дякуємо регіональному представництву Global Clearance Solutions Ukraine за проведення безкоштовного навчання і корисну інформацію, адже ми регулярно стикаємося з вибухонебезпечними залишками війни та були раді підвищити свою кваліфікацію. Кожен день був насичений як інформаційно так і практикою, а викладачі є спеціалістами своєї справи та давали фахові відповіді на всі запитання.


Кожна з 2-х навчальних груп отримала корисні навчальні матеріали, GPS-навігатор, планшет, маркувальні стрічки, наліпки та аерозольну фарбу для позначення місць виявлення ВНП. Окрема подяка за надання кожному учаснику кровоспинного джгуту-турнікету та індивідуального перев'язувального пакету (бандажу).


Вчасно виявити та ідентифікувати вибухонебезпечний предмет – запорука швидкого та ефективного його знешкодження. А отже – й запорука безпеки.

 

*Global Clearance Solutions виробник роботизованих систем розмінування. Компанія сприяє усуненню вибухонебезпечних загроз та відновленню безпечного середовища в Україні та світі. Один із багатьох напрямків їх діяльності – навчання та інформування населення звільнених територій ризикам, пов’язаним із мінами та боєприпасами, що не здетонували.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page