top of page

Співробітників Муніципальної варти відзначили подяками за підготовку молоді до участі у грі «Джура»

Наприкінці травня відбувся перший регіональний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв старшої та молодшої вікових груп. Всього у грі взяли участь 120 учасників-учнів закладів загальної середньої освіти Ірпінської громади.


Фінальним змаганням регіонального етапу передував майже двомісячний курс інтенсивної підготовки майбутніх учасників. Співробітники Муніципальної варти і бійці добровольчого формування Ірпінської громади проводили теоретичні і практичні заняття з усіх видів змагань та надали методичну допомогу виховникам роїв. Загалом було проведено 16 вишкілів, які, до всього, пов'язані з теперішньою безпековою ситуацією:

  • навчання з попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами (лекції з мінної безпеки);

  • надання допомоги в надзвичайних ситуаціях (тактична допомога пораненим, рятувальна справа — евакуація поранених із зони обстрілу);

  • військовий вишкіл (приймання та виконання команд командира, безпечна поведінка зі зброєю, ознайомлення з конструкцією зброї, порядком розбирання-збирання AK-74, пересування зі зброєю);

  • загальний вишкіл для всіх команд нашої громади (тактика, інженерія, тактична медицина).

Управління освіти і науки Ірпінської міської ради відмітило подяками за методичний та організаційний супровід підготовки роїв-учасників гри начальника і двох співробітників Муніципальної варти: Миколу Ковальчука, Михайла Лакея та Наталію Кіркіну. Дякуємо за відзнаку! Для нас була честь і радість допомогти молодому, патріотичному та ініціативному поколінню ірпінчан!

Довідка. Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – цілісна й багатогранна система національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, яка має історію в понад два десятиліття. Гра об’єднує і загартовує наших дітей та молодь, формує в них активну громадянську позицію та готовність до захисту рідної землі, допомагає набути навичок, необхідних для життя в умовах воєнного стану.
Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page