top of page

Співробітників Муніципальної варти Ірпеня нагородили відзнаками «За розмінування»

22 червня 2023 року в актовій залі Ірпінської міської ради відбулось засідання сесії міської ради, яке розпочалася з церемонії урочистого нагородження мешканців міста.


П'ятьох фахівців мінної справи Ірпінської служби розмінування міський голова Олександр Маркушин нагородив за мужність, самовідданість та професійність проявлене при знешкодженні вибухонебезпечних предметів відзнаками «За розмінування». Вітаємо наших співробітників: Михайла Лакея, Євгенія Котова, Олексія Глушкова, Максима Климчука і Дмитра Кравченка! Всі вони також є членами Добровольчого формування Ірпінської громади, які з перших днів деокупації розміновували територію громади.

Фото - Інформаційне агенство ITV

Бажаємо саперам подальших звершень у такій нелегкій але почесній професії, активної та результативної праці, і не зупинятися на досягнутому задля блага нашої громади і всієї України!

Цілодобово працюємо заради формування безпечного і комфортного середовища! «Гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400 (також доступні месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Signal). Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


コメント


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів