top of page

Співробітник Муніципальної варти Ірпеня знову переміг у поєдинку Ліги кулачних боїв «Mahatch»

Олексій Широков (instagram: @x.shirokov) – старший інспектор групи реагування Ірпінської муніципальної варти продовжує радувати публіку своїми виступами в одній з кращих і топових організацій кулачних боїв в Україні – «MAHATCH».

Олексій – один з головних претендентів на перемогу в Гран-прі, є яскравим прикладом того, що улюбленцем публіки можна стати всього за два поєдинки, адже головне – це вміння показати ефектний і красивий бій, що Олексій і робить у кожному бою.

У своєму другому поєдинку видав неймовірний бій вечора проти Алписпаєва Сергія, після якого весь мішкогон і ринг був у крові! Олексій здобув перемогу одноголосним рішенням суддів і заробив бонус за видовищний поєдинок.

«В «MAHATCH» це мій третій поєдинок. Підготовка перед гран-прі проходить впевнено і наполегливо. Упор ставлю на своє технічне оснащення. Про суперника нічого говорити не буду – нехай переможе найсильніший. Я вибрав «MAHATCH», тому що це найкраща ліги кулачних боїв в Україні і я хочу себе реалізувати на цьому майданчику».

Отримайте чергову порцію емоцій від Олексія Широкова, а від нас вітання з новою важкою перемогою, цього разу – над чемпіоном Рівненської області з боксу та ММА:

Попередні переможні бої можете переглянути на каналі:


Широков – «Десант»: https://youtu.be/AP3zrcLdeOg?t=909

Широков – Алписпаєв: https://youtu.be/PdvSUhi0APc?t=58


👊 Mahatch season 5

📸 Олексій Широков VS Смолінський Вадим


Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів