top of page

Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність

Члени нашого громадського формування з охорони громадського порядку постійно залучаються Ірпінським відділом поліції до спільних патрулювань. 16-17 грудня на добовому чергуванні на території Ірпінської міської територіальної громади працювало три екіпажі за участі Ірпінської муніципальної варти.

Крім самостійного екіпажу групи реагування муніципальної варти Ірпінської міської ради, члени формування чергували в складі сектору реагування патрульної поліції. Цей підрозділ цілодобово забезпечує оперативне реагування на повідомлення про правопорушення або події, здійснює патрулювання території обслуговування, виявляє та припиняє правопорушення, застосовує визначені законодавством поліцейські та інші заходи.


Зведений загін поліції та муніципальної варти отримував виклики і реагував на факт порушення громадського порядку особою з ознаками алкогольного сп'яніння, на факт крадіжки, поєднаної з проникненням у житло. Крім того, було надано допомогу медичним працівникам здійснено поліцейське піклування щодо особи з Ірпеня, яка мала ознаки вираженого психічного розладу і під дією лікарських препаратів поводила себе агресивно, створюючи реальну небезпеку оточуючим і собі. Людину було супроводжено до спеціалізованого лікувального закладу в смт. Бородянка.

Також наші співробітники традиційно заступали на чергування до складу мобільної групи поліції з протидії домашньому насильству – «Поліна». Її основною метою є запобігання насильству за допомогою профілактичних заходів, своєчасне реагування у разі його вчинення, та вжиття заходів для його припинення. Домашнє насильство – це злочин, але він підпадає під особливу категорію і потребує особливих підходів. Доводиться стикатися з такими ситуаціями, що жертва вибачає свого кривдника, сподіваючись на примирення. Втім, як правило, за кожним примиренням приходить новий рецидив і щоразу він загострюється. Коли загострення досягає межі, наслідками можуть бути складнішими: тілесні ушкодження, летальні випадки.

Лише спільними зусиллями ми зробимо наш край безпечнішим! Без допомоги громадян, контролюючі і правоохоронні органи не можуть вирішити всі проблеми, не маючи можливості бути всюди одночасно і про все знати. Тільки свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з контролюючими і правоохоронними огранами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування цих органів – створить максимально безпечне середовище!


«Гаряча лінія» Муніципальної варти: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp), (045 97) 60-400, звертатися можна в будь-який час доби!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page