top of page

Спільні патрулювання

Інспектори Муніципальної варти, члени громадського формування з охорони громадського порядку залучаються Ірпінським відділом поліції до спільних патрулювань на території Ірпінської міської територіальної громади. Зокрема на цих вихідних Ірпінська муніципальна варта забезпечувала охорону громадського порядку та реагування на виклики 102 в складі груп реагування патрульної поліції а також в мобільній групі для протидії домашньому насильству « Поліна».

У випадку виявлення порушень правил благоустрою міста, порушень громадського порядку або режиму тиші на території рекреаційних зон Ірпеня, ви можете повідомити про це на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти ІМР за телефонами: 📱(073) 07-00-557 або 📞(04597) 60-400. Будь ласка, робіть фото- та/або відеофіксацію правопорушення, та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером месенджерами Telegram, Viber або WhatsApp.


Також, Ірпінська муніципальна варта реагує на звернення з наступних проблем на дворових територіях:

- порушення громадського порядку;

- розпиття алкогольних напоїв;

- наявність підозрілих осіб;

- засмічення місць загального користування;

- порушення правил благоустрою Ірпеня;

- порушення правил тримання собак і котів.


Зверніть увагу, що реагування на правопорушення на дворових територіях можливе виключно за умови реєстрації вашого повідомлення по телефону цілодобової «гарячої лінії» МВ, та за наявності на місці вчинення правопорушення заявника (свідка).

Commentaires


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page