top of page

Сьогодні в Ірпені каратимуть порушників режиму торгівлі алкоголем і комендантської години!

Нагадуємо, що сьогодні, 18 червня, на території Ірпінської міської територіальної громади пройде рейдове відпрацювання по наступним напрямам: контроль за дотриманням комендантської години і торгівля спиртним у недозволений час.

Підприємці, які порушують установлений у воєнний час режим продажу алкоголю, притягатимуться до адміністративної відповідальності. Нагадуємо, що на даний момент на території Бучанського району Київської області дозволено продаж алкогольних напоїв в період з 10:00 до 16:00 згідно розпорядження Бучанської районної військової адміністрації Київської області від 12 травня 2022 року.

Громадяни, які порушують комендантську годину – будуть отримувати повістки від військкомату. У всіх районах Київської області комендантська година діє щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження встановлені з 12 по 19 червня.

У цей час заборонено перебування цивільного населення на вулиці та в інших громадських місцях. Виняток – задіяність людини в роботі критичної інфраструктури, про що має бути підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. При собі також необхідно мати документ, що підтверджує особу.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page