top of page

ТОВ «ЕЙДЕР» подарував Ірпінським саперам два SMART-міношукачі

Велика частина територій, яку вибороли Сили безпеки й оборони України, залишаються замінованими. Проблема розмінування актуальна прямо зараз — адже є щоденна загроза для людей випадково натрапити на вибухонебезпечний предмет. І чим більше ми будемо повертати окупованих територій, тим більш важливим ставатиме робота саперів та потреба у надійних міношукачах.


Про роботу Ірпінських саперів відомо не тільки в межах нашої громади — про неї знають і в області, і по всій Україні. Розуміючи ступінь замінованості регіону і бачачи який об'єм робіт виконують сапери з Ірпеня, український виробник ТОВ «ЕЙДЕР» подарував для ведення протимінної діяльності 2 міношукачі Aider MD власної розробки.

Aider — це перший у світі SMART-міношукач на базі Bluetooth. Пристрій для пошуку металевих об'єктів перетворює мобільний телефон на доступний і високоефективний міношукач, використовуючи смартфон в якості блоку керування. Він виявляє вибухові пристрої, що містять металеві елементи та кольорові метали, графітові стрижні, які використовуються в саморобних вибухових пристроях.


Це дійсно якісний, легкий і компактний міношукач, який відмінно підходить для гуманітарного розмінування, у чому вже змогли переконатись наші фахівці, випробувавши їх в роботі при обстеженні ділянки на наявність вибухонебезпечних предметів в селі Забуччя. До цього сапери отримали прилад на безоплатній основі на тестування, надали зворотній зв'язок та поради щодо подальшого доопрацювання та розвитку виробу, основуючись на практичному досвіді застосування.


Переваг у пристрою багато: легка та водночас міцна конструкція, простий та надійний в користуванні, сигнал від датчика чіткий та точно вказує на наявність об'єкту, має інноваційний підхід в керуванні завдяки власному програмному забезпеченню.


Дякуємо ТОВ «ЕЙДЕР» за таку необхідну допомогу у важливій справі, адже кожен знайдений і знешкоджений вибухонебезпечний предмет — це врятоване життя!


Разом повернемо нашій країні безпеку та спокій, на які вона заслуговує!Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page