top of page

Тренінги з тактичної медицини набувають популярності серед старших школярів Ірпеня

Ми воюємо з підступним ворогом. Не маючи переваг на фронті, він часто спрямовує свою агресію на беззахисних людей. Тож ми маємо бути готовими до всього.


Минулого тижня КП «Муніципальна варта» ІМР провела цикл навчань із тактичної медицини для ірпінських школярів-учасників «Джури». Ці заходи неабияк сподобались всім приймавшим участь, тому «Ірпінський ліцей інноваційних технологій» до Дня цивільного захисту запросив нас провести аналогічний тренінг для їх вихованців. Розуміючи, що учні Ірпінського НВО «ІЛІТ» вмотивовані та готові розвиватися, ми без вагань погодились і вчора (27.04) провели ще одні навчання із тактичної медицини за рекомендаціями TCCC для учнів 8-9 класів.


Як і завжди, акцент навчань був направлений на інтенсивні практичні відпрацювання по різним модулям з повтореннями, щоби з’явилась так звана м'язова пам'ять.


Тактична медицина – одна із важливих складових порятунку життя людини. Базові знання дадуть змогу в разі потреби врятувати не лише власне життя, а й тих, хто поруч. У знанні криється непереможна сила!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page