top of page

Тринадцятирічна дівчина потрапила в лікарню після вживання алкоголю (ВІДЕО)

Ввечері 6 червня пересічні громадяни стали свідками вживання алкогольних напоїв неповнолітніми. Група молоді 12-15 років на протилежному березі міської набережної святкували день народження. По прибуттю на місце події інспектори Муніципальної варти стали свідками того, що 13-річній дівчинці з компанії було дуже зле.

Бригадою викликаних медиків діагностовано переохолодження і алкогольну інтоксикацію. Інспектори Муніципальної варти допомагали медикам в наданні екстренної медичної допомоги в польових умовах. Про даний інциндент було повідомлено батькам та рідним дівчинки, також медики проінформували співробітників сектору ювенальної превенції, та відвезли дівчинку до лікарні.


Проблема вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв неповнолітніми на даний час набула значної актуальності. Однією з головних причин, які призводять до вживання алкоголю у підлітковому віці є наслідування дітьми способу життя та звичок оточуючих людей, хибне бажання таким чином виглядати доросліше.


Батьки, саме ви відіграєте головну роль у формуванні світогляду дітей, вам потім доводиться і відповідати за їхні вчинки та вирішувати їх проблеми. У ваших силах уберегти свою дитину від неприємностей!


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпеня:

📱 (073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та 📞 (04597) 60-400.


Kommentare


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page