top of page

«Тротуарний паркінг». Власник автомобіля за стоянку на тротуарі ірпінської набережної отримає штраф

Аби зручніше припаркуватись, деякі водії без вагань займають місця, на яких не мають права стояти. Сьогодні зранку інспектори Муніципальної варти стали свідками «тротуарного паркінгу» на ірпінській набережній.

Як виявилось, водій залишив своє авто під приводом справити природні потреби. Зробити це чоловік відійшов недалеко — під дерева на набережній. Петро Степанович, водій даного автомобіля, не вбачав нічого поганого в своїх діях, ба більше, при розмові з інспекторами поводився нахабно і зухвало. Для нього заїхати в рекреаційну зону, залишити авто посеред тротуару, та справляти природні потреби у невстановлених місцях — виявилось цілком нормальним явищем. Правопорушника було притягнуто до відповідальності — за свої дії чоловік отримав протокол про адміністративне правопорушення.

Нагадуємо, що на територію рекреаційних зон Ірпеня (крім доріг загального користування) заборонено в'їжджати на особистих транспортних засобах (в т.ч. мотоциклах, мопедах тощо). Доріжки в рекреаційних зонах призначені для піших та велосипедних прогулянок. Привчайте себе до цивілізованої поведінки та відпочинку в громадських місцях, та не наражайте оточуючих на небезпеку!


Правоохоронні органи не можуть бути всюди одночасно, і знати абсолютно про все. Свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з правоохоронними органами і службами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування на них — запорука порядку й безпеки в громаді!


Якщо Ви стали свідком адмінправопорушень на території рекреаційних зон Ірпеня — звертайтесь в будь-який час доби до Муніципальної варти Ірпінської міської ради: 📱 (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp) або 📞 (045 97) 60-400. Будь ласка, також робіть фото- та/або відеофіксацію правопорушення, та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером зручними для вас месенджерами.

Правила поведінки в рекреаційних зонах міста Ірпеня поведінки в рекреаційних зонах міста Ірпеня, затверджених рішенням №91/1 виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 18.06.2019.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page