top of page

УВАГА! ВАКАНСІЇ! Оголошення.

Муніципальна варта Ірпінської міської ради, на базі якої функціонує ситуаційний центр Ірпінської міської територіальної громади, формує команду.

Вакансії:

- Начальник ситуаційного центру. - Оперативний черговий ситуаційного центру.


Обов’язки:

- Збір, аналіз і передача інформації відповідним службам для оперативного реагування на скарги та звернення громадян. - Моніторинг ситуації на території Ірпінської міської територіальної громади за допомогою системи відеоспостереження. - Контроль вхідної інформації зі службового пульту охоронної сигналізації, передача тривожних викликів і спрацювань охоронної сигналізації службам реагування.


Вимоги:

- громадянство України; - вільне володіння державною мовою; - чітка і ясна вимова (дикція); - базова середня освіта (для керівника - вища); - відсутність обмежень за станом здоров’я роботи за комп’ютером; - володіння комп’ютерною технікою та базовими програмами на рівні користувача (Word, Excel, месенджери, соціальні мережі); - дисциплінованість, організованість, відповідальність, стійкість до стресів, порядність, охайність; - знання основ документообігу; - ініціативність, бажання до самовдосконалення і самоосвіти;

- перебування на військовому обліку (для чоловіків - приписне до 27 років, військовий квиток або тимчасове посвідчення); - відсутність судимостей.


Умови роботи:

- офіційне працевлаштування; - повний пакет соціальних гарантій згідно законодавства і колективного договору; - графік роботи доба через три позмінно 12 або 24 годин; - заробітна плата за результатами співбесіди.


Резюме надсилайте на електронну пошту: m.varta.ua@gmail.com Довідки за телефоном: (068) 379 92 27 (оперативний черговий).


Примітка: Ситуаційний центр збирає і обробляє інформацію про все, що відбувається в громаді. Ситуаційний центр об’єднує в собі найсучасніші комунікаційні засоби і спеціалізоване програмне забезпечення з можливістю підключення додаткових модулів. Система відеоспостереження і відеоаналітики, цілодобова гаряча лінія, системи сповіщення і охорони, цифровий радіозв’язок, навігаційні системи тощо. Ситуаційний центр слугує для оперативного прийняття управлінських рішень керівництвом міста, контролю і моніторингу різних ситуацій, об’єктів і процесів, використовується для розв’язання кризових ситуацій, проведення зовнішніх і внутрішніх заходів з безліччю учасників.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page