top of page

Увага! Найближчими днями важливо зменшити споживання електроенергії в пікові години!

ВАЖЛИВО! Для балансування енергосистеми у Київській області запроваджуються графіки погодинних відключень електроенергії.

Через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури у Києві та Київській області сформувався певний дефіцит потужності. Для того аби збалансувати енергосистему та запобігти масштабним відключенням, державна енергокомпанія НЕК Укренерго з 11:20 запровадила графіки аварійного відключення електропостачання. В нього потрапили частина промислових та побутових клієнтів Київської області.


Тим клієнтам, у яких електропостачання було відсутнє починаючи з обіднього періоду часу, ДТЕК КРЕ повернули світло до 20.00. Разом з тим, задля того аби збалансувати енергосистему і покрити існуючий дефіцит потужності компанія вимушена на вимогу НЕК Укренерго, на декілька годин відключити світло у інших клієнтів. Якщо протягом 10 жовтня у вас було стале електрозабезпечення, імовірно ви потрапите в список клієнтів, у яких буде відключено світло у вечірньо-нічний період з 10 на 11 жовтня.


Зарядіть прилади і подбайте про власний комфорт.

Для того аби забезпечити стабільність функціонування енергосистеми на вимогу НЕК Укренерго, ДТЕК КРЕ і далі буде вимушено частково обмежувати споживання електроенергії клієнтами до стабілізації ситуації.

Для цього будуть складатися графіки почергового електропостачання. Починаючи з 11 жовтня ДТЕК КРЕ на щоденній основі заздалегідь буде оприлюднювати ці графіки на сайті з адресами і часом відключення. Очікується, що тривалість відключень не буде перевищувати кількох годин. Компанія робить все необхідне, аби ці графіки були максимально комфортними для споживачів.


Звертаємося до громадян з проханням не вмикати потужні електроприлади (пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники, тощо) під час вечірнього піку споживання з 17:00 до 22:00. В разі необхідності – вмикайте їх після 22:00, коли споживання значно знизиться.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page