top of page

Унаслідок вибуху авто в Дніпрі загинув інструктор-парамедик Олексій Кавлак

Сьогодні ми отримали страшну звістку: вранці внаслідок вибуху автомобіля в Дніпрі загинув наш друг, інструктор з домедичної допомоги, засновник і керівник тренінгового центру "Aid Brothers" Олексій Кавлак. Справжній професіонал своєї справи, він навчав війскових, поліцію, муніципальну варту та цивільних людей вмінням надавати першу домедичну допомогу й рятувати життя до прибуття медиків. Разом з ним загинула речниця ГУ ДСНС в Дніпропетровській області Дар’я Гречищева.

Немає слів, щоб висловити сум та жахливий біль від страшної втрати.


Олексій Кавлак був дуже світлою людиною, справжнім патріотом, талановитим і шанованим інструктором. В основі роботи його центру "Aid Brothers" є бажання підвищити низький рівень обізнаності населення України про те, як правильно надати першу домедичну допомогу. І Олексій займався своїм покликанням: вчив, вчив, вчив.


Олексій тісно співпрацював з муніципальної вартою Ірпеня, та навчав наших співробітників. Зокрема, був одним з інструкторів у масштабному дводенному тренінгу із надання тактичної медичної допомоги постраждалим у різних надзвичайних ситуаціях. Безкоштовний тренінг на базі ліцею ірпінського №3, на якому відпрацьовувались дії під час нещасного випадку із серцевим нападом, ДТП, вибухом невідомого пристрою, - проводився не тільки для муніципальної варти, а й для вчителів та всіх бажаючих.


Колектив Ірпінської муніципальної варти висловлює найщиріші співчуття рідним загиблих з приводу тяжкої втрати. Поділяємо Ваше горе і сумуємо разом з Вами.


Спочивай з миром, друже наш дорогий. Світлая пам`ять!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page