top of page

У Василькові представники громадських формувань та поліцейські провели спільне відпрацювання

За ініціативи Васильківської міської ради, вчора, 29.01, у місті Василькові на Київщині відбулося перше в даному населеному пункті відпрацювання спільних дій громадської спілки «Громадська безпека +380», яка об’єднує громадські формування з охорони громадського порядку Київської області. Одним з членів і засновників данної спілки є ГФ з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта».

Заходи щодо укріплення громадської безпеки міста Васильків та сприяння у створенні місцевого громадського формування
Заходи щодо укріплення громадської безпеки міста Васильків та сприяння у створенні місцевого громадського формування

Перед початком спільних патрулювань на центральній площі міста відбулося представлення груп реагування громадських формувань, які вже створені та успішно діють на Київщині, проведено інструктаж, визначено задачі і маршрути патрулювань.


По місту здійснювали патрулювання 7 автомобільних та піших патрулів з метою проведення профілактичних бесід з громадянами щодо запобігання правопорушень, що посягають на громадський порядок, попередження фактів вандалізму, реагування на розпиття алкогольних напоїв та куріння в громадських місцях, запобіганню порушень правил дорожнього руху і фактів паркування у невстановлених місцях, запобігання створення несанкціонованих сміттєзвалищ тощо. Крім дільничих офіцерів Васильківського відділу поліції, в заході приймали участь представники наступних громадських формувань: «Ірпінська муніципальна варта», «Спецзагін «Дельта», «Спецзагін «Дельта+», «Граніт», «Калинівська варта», «Обухівська міська варта», «Боярська міська варта», та інспектори з контролю за благоустроєм Василькова. Забезпечення правопорядку, профілактика правопорушень, безпека та спокій громадян – наші пріоритетні завдання. Дякуємо колегам за продуктивну співпрацю та корисний обмін досвідом!


Васильківський міський голова Наталія Баласинович, звертаючись до громади, виразила сподівання що створення подібного формування охорони громадського порядку на території Васильківської територіальної громади поліпшить громадську безпеку та законність на вулицях.

P.S. Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» діє на базі комунального підприємства «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради. Члени громадських формувань з охорони громадського порядку наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page