top of page

У воді, на землі, на дереві: нові небезпечні знахідки саперів Ірпінської служби розмінування

Армія росії створила в Україні найбільше мінне поле у світі. Попри те, що на Київщині ведуться роботи з розмінування вже майже 15 місяців, нині знешкоджено лише невелика частка "сувенірів", які залишили російські окупанти. Це ті вибухонебезпечні предмети, які були в найбільш помітних і людних місцях. Особливо небезпечними наразі є лісосмуги, ліси, водойми та поля.


Останні знахідки саперів Ірпінської служби розмінування — 120 мм артилерійські снаряди, залишки снаряду від реактивної системи залпового вогню «Ураган» з підривачем, підвісний авіаційний паливний бак, 30 мм снаряди, хвостовики від мін.


Один із 120 мм снарядів виявлений у воді кар`єру на СМУ. Після отримання заявки від власника закладу відпочинку біля пляжу, на місце події негайно виїхала Ірпінська служба розмінування. Спільними зусиллями з групою реагування муніципальної варти і поліцією було евакуювано всіх відпочиваючих, яких у спекотний день було дуже багато. Територію огородили маркувальною стрічкою і забезпечили її охорону, після чого снаряд вилучили. Також було обстежено ділянку дна водойми в районі виявленого снаряду — інших небезпечних знахідок там не було.

Ще одна нетипова заявка — виявлений на верхівці старої сосни хвостовик 80 мм мінометної міни, який довелось вирізати зі стовбуром.

Продовжуємо розмінування та очищення території нашої територіальної громади від вибухонебезпечних залишків війни. Загалом із початку бойових дій в регіоні сапери нашої служби розмінування відреагували на 485 заявок.


Звертаємось до громадян із проханням бути пильними, у разі виявлення на території Ірпінської МТГ (Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці, Діброва) вибухонебезпечного чи підозрілого предмету в жодному разі не чіпати його, відійти на безпечну відстань та негайно телефонувати за номерами цілодобової «гарячої лінії» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400 (на мобільних номерах є месенджери Telegram/Viber/WhatsApp/Signal).


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page