top of page

Закуплено додаткові тренажери та імітатори ран і ушкоджень для відпрацювання навичок надання домедичної допомоги!

У нас дуже чудова новина! Закуплено додаткові тренажери та імітатори ушкоджень і поранень для відпрацювання навичок з першої догоспітальної допомоги.

Завдяки їм ми тепер зможемо відпрацьовувати в більш реалістичних умовах надання допомоги при масивних кровотечах, забезпеченні прохідності дихальних шляхів і проблем з диханням. Учасники наших курсів зможуть освоювати навички тампонування вузлових кровотеч, накладання давлючих пов’язок, встановлювати назофарингеальні повітроводи, проводити декомпресію грудною клітини за допомогою декомпресійної голки, маніпуляцію з конікотомії та багато іншого.


Нагадуємо, наші тренінги проводяться на безкоштовній основі, за підтримки Ірпінського міського голови Олександра Маркушина. Діє постійна реєстрація на гуртові тренінги за постійно діючим посиланням в закріпленому повідомленні фейсбук-сторінки Тактична медицина, підготовка рятувальників і загонів швидкого реагування


Якщо ви бажаєте потрапити на наші тренінги в індивідуальному порядку, підписуйтесь на наші ресурси в соціальних мережах і слідкуйте за анонсами.Це навички, які дійсно рятують життя!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page