top of page

У Романівці тестують камеру фіксації правопорушень дорожнього руху

У мікрорайоні Ірпеня Романівка встановили камеру фіксації правопорушень дорожнього руху. Це тестова версія багатофункціональної відеокамери від технологічної компанії «Юніотех». Вона не пропускає жодного правопорушення на дорозі. Фіксує час, номер і швидкість автомобіля.

Микола Василишин, директор ТОВ «Юніотех»


«Швидкісний режим визначається абсолютно точно за допомогою двох каналів, це – за допомогою радара, який встановлений на комплексі, і також за допомогою відеопотоку».


Порушень на дорогах в Ірпені вистачає! Лише за минулу добу камера зафіксовала понад сім із половиною тисяч різних порушень правил дорожнього руху. Мікрорайон Романівка є особливо проблемною зоною. За статистикою, саме тут найчастіше трапляються аварії.


«Цей відрізок дороги був визначений як небезпечний, тому на ньому й було встановлено цей комплекс фото та відеофіксації».


Робота камери та попереджувальний знак мають зменшити кількість дорожніх правопорушень в місті. Зараз ця камера працює у тестовому режимі. Місто отримало її безкоштовно. На перспективу – такі пристрої можуть бути встановлені ще в кількох районах Ірпеня. Все буде залежати від результатів тестування.«Хочу наголосити, зараз це все встановлено в тестовому режимі. І вибір уже за депутатами міської ради – чи приймати рішення про закупівлю і роботу на постійній основі».

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page