top of page

У Ірпінської служби розмінування з’явився чотирилапий співробітник

Віднині в Ірпінській службі розмінування працюватиме спанієль на ім'я Айдар. Собаку під час 30-тої сесії Ірпінської міськради подарували Муніципальній варті представники компанії ТОВ «Ризик Контроль».

Айдар допомагатиме саперам Ірпінської служби розмінування виявляти вибухонебезпечні предмети. Попередньо він пройшов спеціальне навчання по мінно-розшуковій справі, паралельно з цим наш працівник проходив навчання на інструктора-кінолога, адже кінолог та собака — це одне ціле. Службові собаки здатні виявити вибухонебезпечні предмети, які не відшукати навіть металошукачем. Є такі ділянки місцевості, де пошук вибухонебезпечних предметів може здійснювати лише собака. У такому випадку кінолог і пес працюють у парі, але на певній відстані.


Велика територія Ірпінської громади досі замінована, сапери постійно знаходять вибухонебезпечні предмети та знешкоджують їх. Завдяки нашим друзям із «Ризик Контролю», новостворений кінологічний розрахунок Ірпінської служби розмінування долучиться до цього кропіткого і тривалого процесу. Вітаємо нового вухатого співробітника на відповідальній посаді!


Також компанія «Ризик Контроль» передала нашим саперам важливе обладнання для розмінування: міношукачі, промисловий ліхтар для освітлення великих площ та об'єктів, та спеціальний механізм — трьохметровий саперний захват для безпечного вилучення вибухонебезпечних предметів.


Ми безмежно вдячні ТОВ «Ризик Контроль» за постійну підтримку і неоціненну допомогу Ірпінській службі розмінування!


Нагадаємо, у разі виявлення вибухонебезпечного предмета мешканці Ірпінської територіальної громади можуть звернутися на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page