top of page

Муніципальна варта Ірпеня: чергова частина і цілодобова гаряча лінія працюють в режимі 24/7

«Муніципальна варта» приймає, реєструє та ретельно опрацьовує всі звернення громадян та повідомлення про проблемні питання чи правопорушення в місті. Кожне звернення громадян реєструється у відповідному журналі: оперативний черговий приймає виклик, вносить отриману інформацію і дані про заявника. Звернення в найкоротші терміни опрацьовується, ставиться на контроль його виконання відповідними службами та надається зворотній зв'язок заявнику.

Перелік проблемних питань, які реєструє та на які реагує «Муніципальна варта», досить широкий: можна повідомити про порушення правил благоустрою міста, порушення громадського порядку або режиму тиші, стихійну торгівлю, поскаржитись на неналежну роботу комунальних служб тощо. Телефонувати можна і просто щоб отримати послуги інформаційно-консультативного характеру. Наприклад: дізнатися, чому на вашій вулиці відсутнє освітлення, куди звернутись з питань заключення договорів на вивіз сміття або опалого листя, хто ваш дільничний офіцер поліції, номер телефону депутата вашого округу і подібні речі.

  • До 10 тисяч звернень громадян за рік на «гарячу» лінію;

  • До 500 звернень в рік з питань порушень правил благоустрою;

  • 300 камер відеоспостереження;

  • Централізований пульт охорони комунальних об’єктів;

  • Прийом тривожних сигналів з об’єктів освіти, культури, спорту і закладів охорони здоров’я;

  • Двосторонній зв’язок з пристроями екстреного виклику допомоги в громадських місцях.

«Чергова частина Муніципальної варти вчасно інформує про всі негаразди, що стаються з комунальним майном, вуличним освітленням, по недолікам благоустрою територій тощо, це дозволяє нам оперативно вирішувати всі проблемні питання і підтримувати наше рідно місто в охайному стані. А в разі виникнення конфліктних ситуацій співробітники Муніципальної варти завжди готові прийти на допомогу для їх вирішення.»
Скрипник Сергій, директор КП УЖКГ "Ірпінь"

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page