top of page

Члени ДФТГ Ірпеня отримали партію гвинтівок зі США

35 членів добровольчого формування Ірпінської територіальної громади сьогодні отримали гвинтівки AR-15 з механічними прицілами та комплектами набоїв. Їх добровольцям передали з США в межах програми народного депутата Мар’яна Заблоцького «Український арсенал свободи».

Ірпінський міісьий голова Олександр Маркушин:

Безпрецедентна подія для України — 35 нових американських гвинтівок AR-15 та по 500 набоїв до них сьогодні отримали члени ДФТГ, учасники оборони Ірпеня від ідеолога та керівника проєкту "Український арсенал свободи" (Ukrainian Arsenal of Liberty), народного депутата Мар'ян Заблоцький. Загалом у рамках цієї програми Ірпінська громада отримає 74 гвинтівки — решту нам передадуть трохи згодом.
Це вже третя партія зброї з США, яку привіз до Ірпеня Мар’ян Заблоцький. Попередні дві складались передусім з конфіскованої зброї та були передані правоохоронцям. Нині ж це перша поставка абсолютно нової американської зброї, яку закупили за допомогою донорів, та надали членам нашої ДФТГ у постійну власність.
Ці хлопці та дівчата з перших днів повномасштабного вторгнення встали на захист рідного Ірпеня. Цими ж днями дехто з них на фронті, а частина залучена у мобільних групах ППО, розмінуванні, патрулюванні громади, держслужбі в міській раді.
Я щиро переконаний, що якби ми мали більше зброї на місцях на початку повномасштабного вторгнення, то росіяни не змогли б так легко дійти майже до околиць столиці. І так само я впевнений, що ми маємо бути готові дати гідну відсіч ворогу, якщо він ще раз посягне на нашу громаду.
Дякую Мар’яну Заблоцькому за цей неймовірний подарунок для нашої громади. Захоплююсь наполегливістю, з якою він долав бюрократичні перепони на завезення американської зброї в Україну. Хочу зазначити, що цей процес був нелегким та тривав майже рік, та результат того точно вартує і є прецедентом для наших міжнародних партнерів!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page