top of page

Ще раз про пожежну безпеку! (+ВІДЕО)

Ввечері дев’ятого грудня в Ірпені на площі Антонова поблизу підземного переходу загорівся МАФ з продажу шаурми. Причиною пожежі стало коротке замикання, жертв та постраждалих немає.

На відео з системи міських камер відеоспостереження ми можемо побачити чітку і злагоджену роботу ірпінських вогнеборців, які за 7 хвилин прибули на місце та швидко ліквідували пожежу. Але, на жаль, вимушені констатувати, що ні в самому кіоску, ні в багатьох торгівельних закладах розташованих поруч не знайшлося ані вогнегасника, ані людини яка може його застосовувати. Замість того щоби втрутитися у ситуацію, коли процес горіння тільки-но розпочався, а в перші хвилини загасити полум’я можна було за допомогою вогнегасників, одні перехожі просто фільмували на мобільні телефони те що відбувається, а інші байдуже проходили або проїжджали мимо.


На щастя, під час цього інциденту ніхто не постраждав, крім кіоску. Тим не менш, задаємо собі питання. Чи мають заклади торгівлі, харчування тощо вогнегасники і інші засоби пожежогасіння? Чи відповідає невеличка торгова точка, чи то велика компанія, організація, підприємство або інше приміщення, вимогам і нормам пожежної безпеки? Чи обізнаний персонал елементарним навичкам пожаротушіння і дій при пожежі?

留言


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page