top of page

Щоб у громаді було безпечно та спокійно: відбулося комплексне спільне відпрацювання

Наприкінці минулого робочого тижня відбулося профілактичне спільне відпрацювання території Ірпінської громади з метою посилення безпеки та правопорядку, припинення і попередження правопорушень тощо. До безпекових заходів були залучені співробітники поліції, бійці Ірпінського добровольчого формування, працівники муніципальної варти Ірпеня та охоронної компанії «Antiterror Security Group».

Для особового складу перед початком заходів був проведений інструктаж на базі відділу поліції в м. Ірпінь – визначено задачі і маршрути патрулів, форми взаємодії тощо. Всього до участі безпосередньо у відпрацюванні було залучено 4 блокпости, 3 піші наряди та 3 автопатрулі.


Правоохоронці патрулювали вулиці, рекреаційні зони, місця можливої концентрації криміногенного елементу, стежили за дотриманням громадянами правопорядку і правил благоустрою, Правил дорожнього руху, реагували на випадки розпиття алкоголю в громадських місцях, здійснювали перевірку підозрілих осіб, автомобілів на блок-постах тощо. Також було припинено діяльність нелегального грального закладу, який у закритому режимі працював у центрі Ірпеня, незважаючи на правові заборони.

Разом із тим, вночі правоохоронці здійснювали посилений контроль за дотриманням громадянами комендантської години, адже влітку значно побільшало випадків порушення таких обмежень. Нагадуємо, що комендантська година в Київській області діє з 00:00 до 05:00. Перебуваючи на вулиці в цей період, громадяни додають роботи правоохоронцям, адже вони мають перевірити кожну людину, автомобіль, наявність спецперепустки і з'ясувати правомірність перебування осіб на вулицях чи в громадських місцях. Війна триває. Якщо хтось став менше це відчувати, то тільки завдяки надважкій роботі Сил оборони України. Наш обов'язок – максимально їм допомогти. Зокрема й дотримуючись вимог безпеки.

Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557; (068) 379-92-27; (04597) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page