top of page

Як захистити дітей від вибухонезебпечних предметів: корисний сайт про мінну безпеку

Як навчити дітей мінної безпеки? Що їм варто знати та як про це говорити?

Не можемо не поділитися відмінним матеріалом про мінну безпеку. До вашої уваги сайт з мінної просвіти bezpeka.info, розроблений ЮНІСЕФ у співпраці з ДСНС, МВС, Міністерством освіти і науки та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, на якому містяться корисні матеріали в цікавій формі для різних вікових категорій.

Ресурс містить чотири розділи: для дорослих, підлітків, дітей молодшого віку та вчителів. У кожному з них викладено адаптовану відповідно до віку інформацію про різновиди мін та правила поводження з ними. Діти та підлітки зможуть знайти цікаві мультфільми, комікси і завдання на тему мінної безпеки, а батьки та вчителі — поради, як говорити з дітьми на цю складну тему. У розділі «Вчителям» можна знайти методичні рекомендації щодо проведення уроку з мінної безпеки та готові презентації для учнів різних класів.


На жаль, сьогодні українські діти різного віку, в тому числі наймолодші, для убезпечення власного життя мають бути обізнаними з предметами, які вивчають у старших класах школи. Діти є особливою групою ризику, адже їхня цікавість чи неуважність можуть коштувати їм життя. В ігровій формі вони швидко запам’ятають важливу інформацію, яка може врятувати їхнє життя.


Кличте дітей та навчайтесь разом!


Commentaires


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page