top of page

Як із користю провести вихідні!

Напередодні дня визволення Міста – героя Ірпеня, 23-24 березня, наші інструктори провели черговий тренінг. На цей раз це був тренінг для військових з тактичної медицини за алгоритмом MARCH.

Два напружених дні, по шість годин інтенсиву кожного дня. Перший день – відпрацювання практичних навичок на базових станціях: критична кровотеча, прохідність дихальних шляхів, дихання, стабілізація і інші ускладнення, травма голови і гіпотермія.


Другий день – відпрацювання сценаріїв в польових умовах. Само і взаємодопомога в червоній зоні, надання допомоги і евакуація в жовтій зоні, стабілізація і контроль стану пораненого в зеленій зоні. Шалений темп, 90 % практики і 10% теорії, а недільний дощ тільки додав драйву.


Це знання, які рятують життя. Рухаємося далі. Кожного тижня запити на нові тренінги. Реєстрація на проведення групових тренінгів за постійно діючим посиланням в закріпленому повідомленні на фейсбук-сторінці Тактична медицина, підготовка рятувальників і загонів швидкого реагування. Наголошуємо – наші тренінги проводяться на безкоштовній основі, за підтримки Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.


댓글


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page