top of page

Як проходять тренування інспекторів Муніципальної варти Ірпеня (ВІДЕО)

У невеличкому спортзалі ірпінського ліцею №3 – гаряче. Кілька парних сутичок відбуваються одночасно, з характерною періодичністю. Так проходять тренування інспекторів Муніципальної варти Ірпінської міської ради з грепплінгу та ножового бою.

Євген Тєлков, тренер, кандидат у майстри спорту з хортингу: «Грепплінг – це боротьба в партері, вона потрібна для того, щоби хлопці не втрачали розсуду, коли потрапляють на землю. Бо, насправді, на ногах усі більш-менш уміють рухатись, а потрапивши на землю, більшість людей просто не розуміє, що робити, і працювати їм дуже важко».


Що і як робити в подібних ситуаціях – детально розбирають у парі з тренером і колегами. Тренування відбуваються тричі на тиждень. Весь курс триває пів року. У наступному півріччі розпочнуться тренування з боксу та вільної боротьби.


Віталій Попов, інспектор КП «Муніципальна варта»: «Нас тут навчають певних вправ, які можуть допомогти в критичній ситуації захистити себе й оточуючих і знешкодити нападника».


Інспектори, які показують найкращі результати на тренуваннях, надалі беруть участь не лише в міських, а й у всеукраїнських змаганнях. Так, інспектор Муніципальної варти Олексій Широков уже не вперше отримує перемогу в Лізі кулачних боїв «Mahatch». У свої 24 роки він – кандидат у майстри спорту з боксу, переможець Кубка Києва та призер міжнародного турніру. Тож колегам є ким пишатись і кого наслідувати. Тим більше, що й тренування інспекторів проходять за підтримки президента Української федерації хортингу Станіслава Федорова.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page