top of page

Є люди, яким не все одно: пост вдячності за допомогу

Цією публікацією хочемо висловити слова щирої вдячності всім небайдужим благодійникам за своєчасну та необхідну допомогу. Ви вмієте підтримати — і словом, і ділом: останнім часом ми отримали багато корисних речей, про які хочемо відзвітувати:


  1. По-перше, дякуємо Бучанському районному управління ГУ ДСНС України у Київській області, а також особисто начальнику Ірпінського відділу ДСНС Юрію Буренку за 10 комплектів захисного спецодягу та термобілизни для рятувальників. Новий, якісний бойовий одяг шведського виробництва стане в нагоді членам добровільного формування цивільного захисту та добровільної пожежної дружини Ірпеня, які вже пройшли перше бойове хрещення під час гасіння торф'яної пожежі на заплаві в р-ні села Забуччя.

  2. Дякуємо місцевому благодійнику Меньківському Павлу, який передав Ірпінським саперам планшет для керування дронами. Дрони вже стали частиною повсякденної рутини нашого життя, і наші сапери також використовують їх для виконання різного роду задач. Один із найважливіших супроводжуючих польоти гаджету елементів — планшет чи смартфон, на які транслюється зображення всього того, що «бачить» камера. Часто саме перегляд картинки в реальному часі є ефективним засобом для прийняття рішень і вирішення поставлених завдань. А для цього бажано мати великий дисплей, який відображатиме більшу кількість інформації — на ньому зручніше розглядати деталі зображення.

  3. Спасибі Олексію Дьоміну, Артему Гуріну та Зоряні Міронішеній за професійний манекен-торс PRESTAN Ultralite з відстеженням правильності виконання серцево-легеневої реанімації. Навчання на реалістичному манекені дорослого дозволяє за допомогою індикаторної лампочки контролювати мінімальну рекомендовану швидкість 100 компресій в хвилину, а також перевищення верхньої межі – 120 компресій в хвилину, що значно полегшує виробити необхідні навички СЛР. Він розроблений, щоб надати кожному курсанту реалістичний досвід, який забезпечує найкращі результати при застосуванні отриманих знань та навичок в реальному житті, та дуже допоможе нам під час проведення тренінгів.

  4. Вдячні за повністю укомплектований рюкзак для надання першої догоспітальної допомоги дітям (від немовля до підлітка) благодійнику, який подякував за роботу і виявив бажання не афішувати себе («Це така дрібниця, що я зробив, в порівнянні з вашою роботою» – сказав він). Це вже третій повністю укомплектований рюкзак першої допомоги. Його особливість обладнання і девайси для надання допомоги немовлятам і дітям (мішки Амбу, шийний комір, імобілізаційні шини, кисневі маски, орофарингеальні повітропровіди, перев'язувальні матеріали, пульсоксиметри, стетоскопи, тонометри з підлітковими і дитячими манжетами тощо).


Ще раз дякуємо всім за такі корисні і необхідні речі! Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а робите свій внесок у розвиток, безпеку і комфорт нашої територіальної громади, даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page