Ірпінська Муніципальна варта реагує на звернення щодо правопорушень на прибудинкових територіях

Увечері 17 вересня на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти поступило одразу декілька звернень громадян, проживаючих в Ірпені в багатоквартирному будинку по вул. Миру 2. Мешканці повідомили, що в їх під'їзді знаходиться невідомий чоловік в стані алкогольного сп’яніння, який агресивно себе поводив, гримав у двері квартир, галасував використовуючи ненормативну лексику. У квартирі, двері яких відкрили власники, намагався проникнути без згоди. За заявою мешканців будинку виїхала група реагування Муніципальної варти.


По приїзду, інспектори групи реагування з'ясували, що даний громадянин в цьому будинку не проживає, а причину знаходження тут та свої дії пояснити не зміг. З порушником громадського спокою була проведена профілактична роз'яснювальна бесіда, і громадський спокій силами групи швидкого реагування Муніципальної варти було відновлено.


Нагадуємо, що у випадках наявності підозрілих осіб, виявлення порушень правил благоустрою міста, громадського порядку на ваших дворових територіях, ви можете повідомити про це на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: 📱(073) 07-00-557 або 📞(04597) 60-400. Будь ласка, робіть фото- та/або відеофіксацію правопорушення, та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером месенджерами Telegram, Viber або WhatsApp. Зверніть увагу, що реагування на правопорушення на дворових територіях можливе виключно за наявності на місці вчинення правопорушення заявника (свідка).


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів