top of page

Ірпінська муніципальна варта та поліція проводять спільні патрулювання в місті

Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» тісно співпрацює з Ірпінським відділом поліції у забезпеченні охорони публічної безпеки та правопорядку, проведенні спільних патрулювань тощо.

Громадське формування «Ірпінська муніципальна варта», що діє на базі нашого комунального підприємства, регулярно приймає активну участь у спільних заходах по охороні громадського порядку разом з органами Національної поліції України. В рамках чергових відпрацювань, які відбулись цими вихідними, зведений загін поліції та муніципальної варти спільними силами патрулювали вулиці Ірпеня, проводили профілактичні бесіди з громадянами, реагували на розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, складали постанови про адміністративні правопорушення, проводили перевірку документів і поверхневий огляд підозрілих осіб, та реагували на інші звернення громадян. Також метою подібних відпрацювань є запобігання правопорушень, що посягають на громадський порядок, попередження фактів вандалізму, дотримання правил безпеки дорожнього руху, а також правил карантину.

До речі, вже рік як «Ірпінська муніципальна варта», як громадське формування, почала реагувати і на звернення від громадян по проблемах безпеки на дворових територіях. У разі якщо виявлене адміністративне правопорушення в нашій компетенції, співробітники реагують відповідно до чинного законодавства — при малозначності порушення обмежуються усним зауваженням, а якщо воно більш серйозне — складається адмінпротокол. У випадку неналежності порушення до нашої компетенції — правопорушник і матеріали, які підтверджують факт правопорушення, передаються правоохоронним органам для подальшого реагування. "Гаряча лінія" Муніципальної варти (цілодобово): (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp), (045 97) 60-400 .


«Ірпінська муніципальна варта» й надалі буде приймати участь у заходах, спрямованих на забезпечення публічної безпеки в нашому регіоні, адже забезпечення правопорядку на вулицях — прямий шлях до успішної громади! Наше головне й спільне завдання — щоби кожен ірпінчанин та гість міста почував себе у безпеці.

Прим. Члени ГФ з ОГП наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону»

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page