top of page

Ірпінський центр підготовки до національного спротиву продовжує підготовку цивільного населення

Вже 9 місяців Ірпінський центр підготовки до національного спротиву проводить безкоштовне навчання мешканців нашої громади. Проєкт реалізується згідно «Програми заходів національного спротиву» та з метою сприяння обороні України. Заняття проводяться під керівництвом інструкторів Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 та Муніципальної варти і дають можливість ознайомитись з 15 предметами базової військової підготовки.

На крайньому занятті, яке відбулось на минулих вихідних, викладались наступні теми:


  • Тактична підготовка: відпрацювання порядку зміни положення для стрільби (позиції стоячи, з коліна, лежачи, в т.ч. по повітряних цілях), техніка утримання стрілецької зброї.

  • Інженерна підготовка: мінно-вибухові загородження.

  • Психологічна підготовка: алгоритм надання першої психологічної допомоги особам, що переживають стрес, негативні психічні реакції військовослужбовців, 6 правил першої психологічної допомоги.

  • Підготовка операторів БпЛА: базові поняття про FPV дрони та обладнання, можливість спробувати свої сили в керуванні FPV-дроном на симуляторі.


Дякуємо всім курсантам за ваш патріотизм, зацікавленість, небайдужість і бажання опанувати навички, знання й підготовку, яка може вам знадобитися. У нас наразі реалії великої війни. Ми, зі свого боку, продовжимо роботу з підготовки мешканців Ірпінської громади, бо за прикладом Ізраїлю, кожен громадянин має бути готовий до надання домедичної, військової, чи будь-якої іншої допомоги.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page