top of page

Ірпінські пожежники отримали сучасну пожежно-рятувальну техніку

Ірпінь отримав сучасну пожежно-рятувальну техніку з Німеччини. Передача автомобілів та навчання наших пожежних — спільний проєкт міста Борна з нашими новими друзями та партнерами з німецького міста Кассель.

Ці машини – дійсно мультифункціональний скарб для Ірпінської громади. З їхньою допомогою пожежники зможуть, зокрема, набирати воду через спеціальні помпи, розрізати за необхідності предмети та витягувати авто за допомогою вбудованої лебідки. А також, що особливо актуально з огляду на останні події у громаді, оперативно гасити торфовища.


Крім пожежних авто, ми отримаємо ще й вантажну машину для наших комунальних служб у рамках партнерської програми з містом Борна та за грантової підтримки GIZ в пакеті "Відбудова українських міст".


Передача техніки стала можливою завдяки зусиллям і підтримці мера Борни Олівера Урбана, його заступника Сьорена Россу, добровольців пожежної частини Борна, волонтера з міста Касселя, який неодноразово передавав гуманітарну допомогу Ірпеню, пана Хайнца Йордана, управлінської команди та пожежної команди міста Кассель. За що всім учасникам – безмежна вдячність!


Окрема подяка за всебічну підтримку нашого українсько-німецького проєкту радниці з міжнародних питань ІМР - Оксані Сулимі. Працюємо далі!


Commentaires


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів