top of page

Ірпінські сапери провели лекцію з мінної безпеки для педагогів закладу дошкільної освіти №5 «Червона калина» Ірпінської міської ради

Піротехнічна служба Муніципальної варти продовжує проводити навчання з попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами. На запрошення керівництва Ірпінського закладу дошкільної освіти №5 «Червона калина» наші сапери минулої п'ятниці провели для персоналу садочку лекцію з мінної безпеки в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності».

Начальник піротехнічної служби Муніципальної варти Яків Ганул розповів педагогам про види вибухових пристроїв, їх класифікацію та характерні особливості, загрозу життю та здоров’ю що вони несуть, алгоритм дій у разі виявлення підозрілих чи вибухобезпечних предметів, попереджувальні знаки та засоби маркування небезпечних зон, а також показав базове спорядження сапера.


Відтепер вихователі, отримавши базові знання з мінної безпеки та маючи педагогічну освіту, самі зможуть кваліфіковано донести цю інформацію малечі. Додатково сапери поділилися презентацією і відеороликом, адаптованим відповідно до віку діток.


Через повномасштабне російське вторгнення Україна стала найбільш замінованою країною у світі. Навчити дітей безпечній поведінці – це дуже важлива тема в роботі не тільки педагогічних працівників, але і батьківської спільноти. Освітня робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.


Якщо ви бажаєте щоб у вашому навчальному закладі пройшла подібна лекція для персоналу — телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page