top of page

Ірпінські сапери підвищують кваліфікацію

Закінчили минулий рік підвищенням кваліфікації: сапери піротехнічної служби Муніципальної варти пройшли спеціальні навчання.

Михайло Лакей та Олександр Рассохін з 14 по 28 грудня 2023 р. пройшли курс цільового призначення з підготовки фахівців з управління інформацією у протимінній діяльності щодо використання Системи IMSMA Core.

Система управління інформацією з питань протимінної діяльності (The Information Management System for Mine Action) – це комплекс програмного забезпечення та бази даних, об’єднаних в єдину інформаційну систему, що використовується для збору і накопичення даних, їх візуалізації, проведення аналізу, підготовки звітності щодо виконання заходів із протимінної діяльності в органах і підрозділах цивільного захисту.

Знання з управління інформацією у протимінній діяльності допоможуть у створенні та наповненні бази даних щодо виконання заходів протимінної діяльності для надання доступу до актуалізованої інформації про забруднення території держави мінами та іншими вибухонебезпечними предметами. Завдяки цьому можна буде приймати рішення щодо планування та пріоритизації розмінування цих територій, а також надання необхідної звітної інформації щодо виконаних робіт.

Вітаємо наших фахівців з отриманням нових знань та відповідних свідоцтв! Так тримати!

Нагадуємо! Якщо ви побачили підозрілі чи вибухонебезпечні предмети на території Ірпінської міської територіальної громади (Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці, Діброва), телефонуйте за номерами цілодобової «гарячої лінії» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400 (на мобільних номерах є месенджери Telegram, Viber, WhatsApp і Signal, якими можна скинути подробиці та координати).


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page