top of page

Ірпінь очищають від незаконної реклами

Розповсюдженим порушенням у сфері благоустрою нашого міста є самовільне розміщення об’єктів зовнішньої реклами (оголошення, плакати, листівки) на стовпах, деревах, парканах тощо. Тобто, в непередбачених для цього місцях.

Тут не може бути ваша реклама!
Тут не може бути ваша реклама!

Окрім того, що це явище є звичайним безкультур’ям, воно до того ж ще є порушенням закону. Нагадуємо підприємцям, що самовільне розміщення «стихійної» реклами у невстановлених для цього місцях заборонено Законом України «Про рекламу» та Правилами благоустрою Ірпеня, класифікується як адміністративне правопорушення, і тягне за собою відповідальність за статтею 152 КУпАП.


Муніципальна варта Ірпінської міської ради постійно проводить рейди по боротьбі зі «стихійною» рекламою на території Ірпеня, демонтуючи несанкціоновану рекламу та складаючи відповідні адмінматеріали, за що недобросовісні рекламодавці несуть фінансові втрати у вигляді штрафу.


Відсутність реклами на стовпах повинна поліпшити ситуацію у сфері безпеки дорожнього руху, та запобігти пануванню у міському просторі рекламоносіїв, яке призводить до візуального засмічення наших вулиць.


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти: 📱(073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та 📞(04597) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page