top of page

Ірпінь та американське місто Маямі офіційно стали містами-побратимами

Ірпінь та Маямі відтепер офіційно стали містами-побратимами. Щойно від імені Ірпінської громади Ірпінський міський голова Олександр Маркушин підписав угоду про побратимство з мером міста Маямі (Флорида, США) Френсісом Суаресом.

Ірпінь став єдиним партнерським містом Маямі з усіх міст України.


«Під час зустрічі (з Френсісом Суаресом – ред.) разом зі співзасновником Фонду відновлення Ірпеня Володимиром Карплюком обговорили подальшу співпрацю між містами, зокрема, можливу участь Маямі у відбудові Ірпеня», – розповів Маркушин.


Також сьогодні відбувся завершальний етап безпрецедентної ініціативи — збору поліцейськими Маямі зброї для колег з Ірпеня.


Акцію "Guns 4 Ukraine" шеф поліції Маямі Мануель Моралес та депутат міської ради Маямі Кен Рассел ініціювали у червні і зараз передали Ірпеню стрілецьку зброю. Від імені ірпінських поліцейських Олександр Маркушин подякував правоохоронцям з Маямі за такий жест на підтримку українців та їхньої безпеки.


Також він висловив подяку народним депутатам України Мар’яну Заблоцькому та Сергію Іонушасу «за сприяння у реалізації цієї ініціативи, допомогу в організації нашого партнерства та в логістичній допомозі для доставки цього надважливого пакунку до України».


Нагадаємо, на сесії Ірпінської міськради 2 серпня 2022р. депутати ІМР проголосували за укладання угоди про співробітництво й партнерство з Маямі. Міська ради Маямі ухвалила аналогічне рішення наприкінці липня.

Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page