top of page

І знову пияцтво в під'їздах (ВІДЕО)

Почастішали звернення громадян щодо фактів розпивання сторонніми особами алкогольних напоїв у під'їздах багатоквартирних будинків. Учора ще один такий випадок стався в одному з будинків по вулиці Полтавська в Ірпені.

Пізно ввечері після 22-ї години до чергової частини Муніципальної варти надійшла інформація про те, що троє осіб розпивають спиртне прямо в під'їзді будинку, слухають музику та шумно себе поводять.


Отримавши інформацію від чергового, група швидкого реагування Муніципальної варти оперативно прибула на місце і припинила правопорушення. Інспектори провели з порушниками громадського спокою профілактичну роз'яснювальну бесіду, після чого останні під'їзд покинули.Подібні ганебні явища можна подолати лише спільними зусиллями! У випадках наявності підозрілих осіб у дворі, на прибудинковій території чи під'їзді, у разі виявлення порушень правил благоустрою міста, порушення режиму тиші, громадського порядку тощо, ви можете повідомити про це на цілодобову гарячу лінію «Ірпінської муніципальної варти»: (073) 07-00-557 або (04597) 60-400. За можливості робіть фото- та/або відеофіксацію правопорушення, та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером месенджерами Telegram, Viber або WhatsApp.


Зверніть увагу, що реагування на правопорушення на дворових територіях можливе виключно за наявності на місці вчинення правопорушення заявника (свідка).

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page