top of page

100% працівників Муніципальної варти отримали щеплення однією або двома дозами вакцини від COVID-19

Україна в черговий раз оновила добовий антирекорд захворюваності на коронавірус: виявлено 26 870 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Захворювання на коронавірус виявили у 988 жителів Київщини. Конкретно по Ірпінській міській територіальній громаді статистика захворювань наступна: 44, із них 5 дітей, всі госпіталізовані з Covid-19 – невакциновані.


Пандемія набирає нових, неочікуваних розмахів, мережа лікувальних закладів зазнає стрімкого навантаження, а наша область відзавтра опиниться в «червоній зоні», яка скує суворими карантинними обмеженнями тих, хто не вакцинований.

Вакцинований — захищений!
Вакцинований — захищений!

Здоров'я працівників та формування колективного імунітету до COVID-19 – пріоритет у роботі нашого підприємства. 100% працівників Муніципальної варти Ірпінської міської ради вакциновані від COVID-19! Процес вакцинації колективу розпочався ще влітку.


Ми не наражаємо на небезпеку громадян. Крім щеплення, під час виконання своїх службових обов'язків, інспектори виконують загальнообов'язкові заходи: при контакті з людьми обов'язково одягнуті у маску, а за потреби – і інші засоби індивідуального захисту.


Ірпінські медики докладають всіх зусиль, щоб щеплення від коронавірусу в нашій громаді могли отримати абсолютно всі бажаючі.


Адреси та контакти амбулаторій: irpin-med.center/амбулаторії

Окрім пунктів щеплень, в Ірпені працює Центр вакцинації від COVID-19 по вул. Садова 38 (цокольне приміщення, вхід з двору).

Графік пн-пт 9:00-16:00, сб-нд 9:00-14:00. Телефон: 0459795255.


Поважайте та цінуйте роботу медичних працівників, дослухайтесь їх рекомендацій, будьте толерантними! Вакцинуйтесь і будьте здорові!

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page