top of page

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. День, коли ми вшановуємо самовіддану і жертовну працю людей самих різних професій, які врятували країну і цілу Європу від ядерної катастрофи.


Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.


Серед ліквідаторів, які першими гасили палаючий реактор, був Володимир Правик. Володимир був начальником караулу 2-ї воєнізованої пожежної частини по охороні Чорнобильської АЕС, і саме його загін пожежників першим прибув на місце вибуху та кинувся боротися з вбивчим радіаційним вогнем. Під час гасіння пожежі В. Правик отримав високу дозу опромінення, і помер через два тижні після аварії. Йому було лише 23 роки. Після чорнобильської трагедії Приірпіння стало домівкою і для батьків легендарного пожежника, першого ліквідатора Володимира Правика.

Погруддя Володимира Правика в Ірпені
Погруддя Володимира Правика в Ірпені

Низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя у боротьбі з некерованою ядерною стихією. Земний уклін тим, хто був першим в тому пеклі...


Висловлюємо велику пошану нині живим ліквідаторам і щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page