top of page

«16 ДНІВ АКТИВІЗМУ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»: В Ірпені провели забіг «ACTING FOR SURVIVORS»

26 листопада в Ірпені пройшов забіг «Acting for survivors», що реалізується в межах Міжнародної акції «16 днів активізму проти насильства». Ця подія призначена для вираження підтримки тим, хто пережив насильство, та тим, хто продовжує стикатися з його наслідками. Понад 1500 людей різного віку та статі зібрались на центральній площі міста Ірпеня, щоб відчути рівність та згуртованість на шляху до перемоги. Після завершення забігу естафету було передано іншим містам України та представникам української діаспори у Чикаго (США).

Питання насильства під час війни дуже актуальне. Вчорашній захід – солідарний прояв небайдужості до осіб, які пережили чи переживають травматичний досвід, пов'язаний із вторгненням, евакуацією, переміщенням через блокпости та проживанням на окупованих територіях. Стартував забіг в Ірпені не випадково. Ірпінь є одним з найбільш постраждалих міст Київської області. Вулицями, на яких проходив забіг, здійснювалась евакуація мешканцями самостійно і за допомогою волонтерів, адже вони прямували до Романівського мосту – «Дороги життя».


Захід відбувся в різних форматах – в залежності від вікової категорії і фізичного стану, учасники могли пробігти дистанції 200 м, 500 м, кілометр або 6 кілометрів.

Поліція, Добровільне формування Ірпінської міської територіальної громади №1, Муніципальна варта та волонтери організували належний рівень безпеки для учасників івенту, тимчасово обмежуючи рух автомобілів на всій протяжності маршруту забігу.

Також правоохоронці патрулювали, стежили за дотриманням громадянами правопорядку та дбали про безпеку учасників на головній локації – центральній площі Шевченка.


Дякуємо всім причетним до організації заходу за неймовірну спортивну атмосферу та заряд бадьорості!


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557; (068) 379-92-27; (04597) 60-400. За вказаними мобільними номерами ви можете звернутися через месенджери Telegram, WhatsApp, Signal та Viber. Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page